Gramofonik

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2019-02-24 20:47:09

Gramofonik
Administrator
Dołączył: 2018-08-17
Liczba postów: 47
WindowsChrome 72.0.3626.109

Zanabyłem kilka płyt

dVPB9gq.jpg

Kupiłem taki jak na zdjęciu, trochę większy, zestaw płyt

Znacie to? Szukasz czegoś w Internecie, a na drugi dzień przeglądarka wyświetla ci dziesiątki reklam przedmiotów których wczoraj szukałeś? Na pewno znacie.
Faktem jest, że ostatnio zainteresowałem się Jamesem Lastem i szukałem jego płyt. Z tą różnicą, że szukałem w świecie realnym,  i w świecie realnym kupiłem ten zestaw.
Kurwa mać, żyjemy w matrixie, już nawet w realnym świecie, wczoraj czegoś szukałeś a dnia następnego masz ofertę.  Strach się bać.  :-) :-)

Wydawnictw jest 740 sztuk licząc jedno i wielopłytowe wydawnictwa - jest ich sporo -  jako jedna sztuka, więc fizycznych płyt winylowych jest dużo więcej.
Ile jest wydawnictw Jamesa Lasta? Wszystkie, na prawdę wszystkie, i chyba tylko 2 lub 3 wydawnictwa są w dwóch egzemplarzach.
Rozumiem, że można kupić, 10, 20, 50, no niech będzie 100 płyt winylowych, jednego artysty, ale kurna blaszka, ponad 700?   
Żeby zabawniej było, zupełnie przypadkowo.
Uwierzyłbyś?
Niesamowite, po prostu niesamowite.

Offline

#2 2019-03-02 23:29:14

Gramofonik
Administrator
Dołączył: 2018-08-17
Liczba postów: 47
WindowsChrome 72.0.3626.119

Odp: Zanabyłem kilka płyt

7WfRAmE.jpg

x4oDuCr.jpg


Wrzuciłem kolekcję na regały, uff...... :_)
W czasie ustawiania na półkach zauważyłem, że kolekcja pochodzi od kolekcjonera, a nie od przypadkowej osoby, część płyt w gorszych stanach, przynajmniej jeśli chodzi o okładki, jest zdublowana nowymi egzemplarzami. Mam tutaj różne wydania, czasem różniące się  tylko jednym utworem, mam  też wydania z różnych krajów , a także wydania które nie mają odpowiedników w regularnych wydaniach.
To mi się trafiło, jak ślepej kurze ziarno. :-)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Forum entuzjastów gramofonów

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
obstawianie - tropicallife - dfh - sanandreaspolicedepartament - gtaroleplay